Fotoreportáž z přípravy a průběhu turistického pochodu „Kolem Peček“

Někteří členové výboru tomu moc nevěřili, někteří členové Hornického spolku Praha tomu věřili, ale nakonec aktivní účast odřekli. Přesto turistický pochod „Kolem Peček“ dne 23. září 2023 organizovaný Klubem českých turistů Kostomlaty nad Labem ve spolupráci s Městem Pečky a Hornickým spolkem Praha dopadl skvěle!

 

obrázek 1 Členové Hornického spolku Praha dne 24. srpna 2023 čekají v Pečkách na organizační pokyny od hlavního organizátora pochodu Honzy Kaňky (v džínových kraťasech a proužkované košili skoro uprostřed snímku) k jednotlivým stanovištím, která budou zajišťovat.

 

Obrázek 2 Na jednom z kontrolních stanovišť v Radimi Honza Kaňka, dne 24. srpna 2023 upřesňuje instrukce.

 

 

Obrázek 3 Kontrolní stanoviště pro všechny tři trasy v Dobřichově.

 

Obrázek 4 Jako první na kontrolní stanoviště v Dobřichově dorazila členka Hornického spolku Praha - Šárka. Kontrolující obdržel polibek, zdatná turistka razítko.

 

Obrázek 5 Dalších 250 turistů, co navštívili kontrolní stanoviště v Dobřichově.

 

Obrázek 6 Pochodu se zúčastnili turisté všech věkových kategorií. Někteří překonávali všehny zdravotní neduhy hůlkami, koloběžkami, koly, a hlavně odhodláním spojeným s úsměvem.

 

Obrázek 7 Zvídavé turistky u informační tabule na kontrolním stanovišti.

 

Obrázek 8 Nejmladší turista si prohlíží razítko, které se všem líbilo. Bylo v hornické černé barvě.

 

 

Obrázek 9 Skupina spokojených turistů, která ještě stihla prohlídku kostela v Dobřichově.

 

Na závěr fotoreportáže mi nezbývá nic jiného než všem aktivním organizátorům z Hornického spolku Praha předat poděkování od všech turistů, kteří prošli přes kontrolní stanoviště v Dobřichově. Honza Kaňka, jako hlavní organizátor pochodu obdrží na oholené tváře od jediné turistky z Hornického spolku Praha dva polibky.

Strana 1 z 22

Právě přítomno: 4 hosté a žádný člen